Alanya Teleferik або дорога в небеса🚠

Alanya Teleferik

Alanya Teleferik або дорога в небеса-один з варіантів дозвілля круглий рік💫
🚡 Продовжуємо ділитися корисним про життя і дозвілля в Аланії- сьогодні із задоволенням розповімо інформацію про Alanya Teleferik. Назва розшифровується дуже просто. Teleferik з турецького переводиться, як вагон фунікулера.
⛰ Гора називається Кале. Канатна дорога була відкрита в серпні 2017 роки (будівництво почалося в 2016 році). Її протяжність – 830 метрів, час підйому не більше 5 хвилин. Максимальна висота – 161 метр. Але краса відкривається все одно неймовірна! Знаменитий пляж Клеопатри буде у ваших ніг! Якщо ви їсте з маленькими дітьми, то коляски можна залишити праворуч від фунікулера.

 

🏰 На маршруті працює 17 кабінок, які за годину можуть доставити на вершину близько 1000 чоловік. Канатна дорога знаходиться поряд з пляжем Дамлаташ, навпроти однойменної печери, в мальовничому сквері на набережній. Піднявшись нагору, ви можете відвідати фортецю Аланії 13 століття. Тут є також чудові оглядові майданчики, повітря просочене соснами (не забувайте, що ви перебуваєте в центрі великого міста). Нагорі є кафе, де можна попити чай, кава або що-небудь прохолодний.
☀️ Фортеця Аланії – музей під відкритим небом, більшу її частину можна відвідати безкоштовно, побродити поруч, подивитися на стіни, помилуватися краєвидами. Платний вхід в 2 головних фортеці – Іч Кале і Ехмндек, вхід 15 лір.
♻️ Графік роботи – з 9 ранку до 11 вечора. Звичайно ж, радимо підніматися перед заходом, це незабутньо! Вартість – 32 ліри туди-назад. Діти до 6 років безкоштовно. Можна купити квиток в одну сторону (16 лір) і назад спуститися самостійно, відкриваються чудові види на Червону Вежу і взагалі на всю Аланії.

У травні від 7000 грн на 6 нч з харчуванням все включено

Alanya Teleferik 2

    тур
    Взрослые
    и дети
    и

    Возраст детей