Дубай визначні місця.

Дубай – це місто, в який хоче приїхати турист з інших країн. Я думаю і ви не виняток … І не просто так, це місто на межі людських можливостей, багатства і золота.

Почнемо свою подорож з самого величезного хмарочоса Бурдж-Халіфа, а вершина 828М. (163 поверхи). Вражає? Поки немає … Ви побачите висоту зливаються з хмарами, ніби вони лежать на самій його верхівці, блиск металу і скла засліплюючих очі. Краса і велич цієї будівлі заворожує. Тут є все: торгові центри і житлові квартири, офіси, готелі і головна фішка оглядовий майданчик на висоті 555м, ліфт доставить на майданчик за лічені секунди, дах якої не засклена. Квиток постарайтеся купити попередньо. Повітря всередині будівлі крім охолодження, ще додатково ароматізіруеться.

Коли зайде сонце можна прогулятися до самих високих в світі співаючим фонтанів, знаходяться в безпосередній близькості хмарочоса. Висота струменя під час представлення досягає 150м, а вага води який одночасно можуть підняти насоси в фонтані становить -9 тон. Танець води супроводжує музика на арабською та англійською мовами, близько 20 композицій. У цей проект було вкладено 217млн. доларів. Яскраві емоції можна отримати коли дивишся на зачаровує танець води, і дістануться вони Вам безкоштовно.

Про золото не дарма згадала в верхніх рядках. Прокинувшись вранці можна пройтися самим дорогим ринком – Золотий ринок. Він є лідером з продажу золота в світі. Туристи приїжджають сюди не тільки подивитися, а купити вироби для себе або в подарунок. Тут можна купити золото вищої проби, срібло і навіть діаманти.
Мечеть Джумейра для душевного заспокоєння і можливість поринути в арабську архітектуру. Ця мечеть виконана з білого каменю і прикрашена золотом. Вхід дозволений не тільки мусульманам а й іновірних і туристам. Можна взяти екскурсію, якщо хочете докладніше дізнатися традиції і історію будівництва або зайти самим і просто насолодитися шедеврами людського творіння і сили духу їхньої віри. Так як арабські жителі все віруючі і молитві вони віддають більшу частину свого часу …

    тур
    Взрослые
    и дети
    и

    Возраст детей