НАЙКРАЩІ ПЛЯЖІ ТУРЕЧЧИНИ🔝

Говорити про Туреччину це як співати красиву пісню. Вона являє в собі калейдоскоп можливостей, різноманітності обраного відпочинку, як на суші так і на воді. Країна чудова вже тільки своїм розташуванням, знаходиться на стику Європи і Азії, ніж поєднує в собі масу історії, різноманітність традицій і велику культуру.
Поговоримо з вами про те які ж пляжі вибрати для незабутнього відпочинку.

пляж ізтузу

Пляж Ізтузу
Пляж піщаний, берегова лінія довжиною 4 кілометри. Сам пляж знаходиться в кінці річкової дельти і оточений горами. Так само цей пляж відомий як черепашачий пляж, щорічно туди припливають черепахи щоб залишити потомство. Адміністрація дуже за цим стежить, так само на пляжі представлені шезлонги столи для пікніка, парасольки для захисту від сонця. Є така послуга як сноркелинг. Ітузу ідеально підійде для відокремленого відпочинку.

пляж олюдениз

Пляж Олюденіз
Пляж розташований в 15 кілометрах від міста Фетхіє. Так як пляж знаходиться в бухті він надійно захищений від хвиль і вітрів. Берегова лінія пляжу піщана, ніжно бежевого кольору, дрібна галька вода кришталево чиста, кольору смарагд. Ідеально розвинена інфраструктура, відпочинок на цьому пляжі як для лежебок так і для активного проведення часу. Катамарани, човни, ресторани, бари, супермаркети, все що необхідно сучасній людині.

пляж клеопатра

Пляж Клеопатра
Пляж зобов’язаний своєю назвою останньої цариці Єгипту. Як відомо Антоній приніс в дар, своїй коханій Клеопатрі, перлину Средземноморя- місто Аланья. Завжди коли цариця відправлялася в похід, веліла робити зупинку щоб поніжитися на чудовому піщаному килимі, і скупатися в кристально чистій воді. Cleopatra Beach- cтал відомим завдяки багатьом перевагам. Таким як Дрібний пісочок, кристально чиста вода, видатним габаритам, вражаючою флорою, оливковими гаями, сосновими лісами на тлі могутніх гір. Комфортним кліматом. Протягом багатьох років пляж був відзначений Блакитним прапором. Дотримані всі стандарти гігієни і безпеки. Вибирати цей пляж з дітьми потрібно обачно. На пляжному ділянці поруч зі старою фортецею є раптові заглиблення в море і скласті утворення, також відзначають сильні підводні течії і хвилі іноді вище 2 метрів.

пляж кабак

Пляж Кабак
Пляж який з кожним роком набирає все більшої популярності. Незаймана природа яка заворожує все більше привертає увагу туристів. Пляж знаходиться в районі Фаралія і пропонує всі умови для максимально комфортного відпочинку. За близькості так само можна знайти велику кількість бутик-готелів, кемпінгів з майданчиком для заняття йогою. У лісах навколо Кабак так само можна знайти неймовірної краси водоспади. У сезон відпочиваючим пропонуються лежаки, ресторани і кафе. Море в затоці відносно не спокійне, при вході у воду грунт всипаний галькою. Місцевість чудово підходить для любителів екстремальних піших прогулянок.

    тур
    Взрослые
    и дети
    и

    Возраст детей