РАЙСЬКІ ОСТРОВИ ЗАНЗІБАРА

Хто не мріє про відпочинок? Напевно, мріють всі. А побажання, і саме поняття відпочинку, у кожного різні. Є любителі адреналіну-щоб серце в п’ятки йшло; мандрівники – побачити всього побільше; “Справжні” туристи-любителі сувенірів; любопитні – “а поїхали на екскурсію!”; закохані – куди завгодно аби з нею; і просто відпочиваючі а сфоткай мене! “Але кожен, без винятку, мріє щоб на відпочинку була саме та, його” блакитна лагуна “!
Йтиметься про Занзібарі (Угуджа), точніше про його пляжі, які називають другими Мальдивами. Великою особливістю острова є відливи, під час яких залишається багато водоростей і морських їжаків. Вони бувають досить великими, і характерні для східного узбережжя.острови занзібару
Але все ж є пляжі, на яких після відливу залишається чистий пісок і є можливість прогулятися до лінії відпливу. Це в помірно спокійний Джамбіані (Jambiani), безлюдний Матемве (Matemwe) і пляж для кайтеров Падж (Paje Джамбіані пляж на півдні острова з чистим піском, великими відливами і красивими пейзажами.
Пляж Падж знаходиться поруч з Джамбіані і дуже на нього схожий, а завдяки відсутності хвиль є найбільш затребуваним для кайтсерфінгу.
Матемве пляж для любителів самотності і релаксації. Інфраструктура тут відсутня. Це безлюдний пляж з білим піском довжиною на кілька кілометрів.
Не зайвим буде звернути увагу і на пляж Кізімказі (Kizimkazi) на який варто з’їздити, щоб побачити дельфінів і поплавати з ними.
Найкращі пляжі Занзібару це Кендва (Kendwa) і Нунгві (Nungwi).
Кендва найкрасивіший пляж на західному узбережжі острова. Його називають “пляжем мільйонерів” через розташованих поруч найдорожчих готелів. Перевага цього пляжу в тому, що тут практично відсутні приливи і відливи. Ще однією перевагою є найширший пляж, з чистим піском і відсутністю водоростей біля берега. Вода чиста і прозора. Для любителів снорклинга є кілька коралових острівців, які стають легкодоступні під час відливів, а різноманітності рибок цілком достатньо, щоб насолодитися підводним світом. Так само є можливість відправитися на морську рибалку за Марлін. Місцеві жителі пропонують вечірній тур на човні “зустріч заходу” тому що вони тут дуже красиві і мальовничі.острови занзібара
Нунгві один з кращих пляжів Занзібару з м’яким, білим піском, пологим входом в воду і глибиною. Але без відливів тільки західна частина, а на північно-східній відливи можуть досягати до 500 метрів. Під час відливу можна побачити всю красу морського дна. Тут багато екзотичних рибок, морських зірок і їжаків, з цього заходити в воду без спеціального взуття не варто. Тут є кораловий риф для любителів снорклинга і дайвінгу. З цього пляжу починаються морські екскурсії по островах Занзібару. Так само є можливість зайнятися сапсерфінг, а завдяки відсутності хвиль це відмінний пляж для купання.
Найбруднішими і кам’янистими під час відливів вважаються Уроа (Uroa) і чвак (Chwaka), які знаходяться в затоці.
Можна ще згадати пляж Пвані Мчангані (Pwani Mchangani). Його називають “італійським пляжем”, так як тут відпочивають в основному італійці, і всі таблички і написи так само на італійській мові. Пісок тут чистий і білий, а ось купатися складно через велику кількість водоростей і морських їжаків.
І на завершення кілька слів про пляж Стоун-Таун. Це міський пляж з відмінним піском з якого можна відправитися на “острів черепах”.
Всього на острові близько тридцяти основних пляжів, і це короткий огляд лише на деякі з них.
Занзібар це дійсно рай для любителів білого піску, блакитної води і мальовничих пейзажів. Тут кожен знайде свою “лагуну”.

    тур
    Взрослые
    и дети
    и

    Возраст детей