Royal Albatros Moderna – огляд готелю

Готель Royal Albatros Moderna – це чудовий варіант сімейного та молодіжного відпочинку.

Готель знаходиться в районі Nabq Bay. 17км від міжнародного аеропорту Шарм-ель-Шейха.

Територія Royal Albatros Moderna  достатньо велика, але  деякі місця на території вигорівші – це не великий мінус готелю.

Номера в готелі чисті, охайні. Хороший сервіс. 70 % номерів пройшли реновацію станом  16.07.2020 року.

Під час пандемії готель з відповідальність ставиться до своїх туристів. При заселені на рецепшені має бути одягнена маска та дотримання дистанції. Дистанція є і між зоною відпочинку (шезлонгами) біля басейнів. На території готелю є 7 басейнів для дорослих  (2 басейна з гірками + 5 басейнів). Великий аквапарк для дітей – 24 гірки.

На території готелю 8 барів працює, 3 ресторани працюють, крім a la carte – не працюють під час карантину.

Столові прибори подають в спеціальній упаковці, все закрито. Поверхні протирають дуже часто антисептиком. Їжу знаходиться за спеціальним склом і самостійно набирати не можна.

Розташований готель на першій лінії.  Готель знаходиться в районі Nabq Bay  – часті припливи та відливи. Вхід в море з понтона довжина якого  630 метрів. Також є додаткові два спуска в море з яких можна в будь які вітряну погоду поплавати з маскою.

Номера готелю чисті, в них є ванна/душ, фен, набір для водних процедур (гель, мило, шампунь, бальзам), полотенця. Також у номерах міститься сейф для зберігання речей, кондиціонер, телевізор, балкон.

Прибирання номерів проводиться щодня.

Для любителів смачної кави – в головному корпусі знаходиться каво машинка, яка працює майже цілодобово, натуральна кава, а також інші напої на основі кави.

Персонал привітний, ненав’язливий та дуже уважний.

Для дітей є безкоштовні дитячі кінотеатри, площадки. Дитячий клуб. Дитяче меню в ресторані. Дитячі стільчики.

Харчування в готелі – все включено. Смачна та різноманітна їжа.

Розваги/спорт: водні гірки, водне поло, волейбол та вона аеробіка та інші види розваг по програмі аніматорів. Тренажерний зал знаходиться на території СПА. СПА – процедури за додаткову оплату.

    тур
    Взрослые
    и дети
    и

    Возраст детей