Марса-Алам незвіданий рай для туриста🐢

Єгипет є одним з найпопулярніших напрямків для відпочинку українських туристів. Свою популярність країна заслужила наявністю давньої історії, артефактів, культури і гостинністю корінного населення. Крім того, зараз Єгипет привабливий для туристів своєю відносною дешевизною, недовгим перельотом, відсутністю візових формальностей і можливістю відпочити на пляжі навіть взимку.
Основним етапом при організації свого відпочинку, безпосередньо є вибір курорту. Часто коли говорять слово «Єгипет» на думку спадають і наступні слова, такі як: Шарм-Ель-Шейх, Хургада, Луксор, Гіза. І це цілком зрозуміло, тому що саме ці курорти займають топові позиції серед всіх курортів Єгипту. Але «не все те золото, що блищить», і ось цим справжнім золотом, що поки не блищить, серед топових курортів, є Марса-Алам.marsa_alame_egipet_more_turov
Даний курорт вирізняється з-поміж усіх інших своєю новизною, малолюдними чистими пляжами, можливістю досліджувати підводний світ з допомогою дайвінгу та новими номерами. Ось тільки отримати насолоду від всіма принадами нового курорту, з кожним роком буде все складніше, так як Марса-Алам швидко набирає популярність і став ще більш доступним з відкриттям свого міжнародного аеропорту, що дає можливість потрапити на курорт прямим рейсом.
Крім переваги курорту в своїй новизні, Марса-Алам також має чимало історичних пам’яток, які обов’язково потрібно відвідати. Першою в цьому списку є долина Ваді-Хаммамат яка була найкоротші шляхом з Фів до Червоного моря. У давнину через неї проходили нескінченні торгові каравани. Сьогодні ж, це місце цікавить туристів своїми наскальними малюнками і написами на каменях, перші з яких були нанесені в 2321 — 2287 рр. до н. е.marsa_alame_egipet_more_turov
Основним багатством Марса-Алам по праву вважаються його коралові рифи. Один з яких став творцем природного інсталяції — корабель на рифі. Це іноземне судно, яке свого часу гордо носило назву «Морський Бог». Причина скидання якоря на рифи цим судном, до сих пір невідома. Проте, зараз корабель виконує роль пам’ятки, яку люблять відвідувати любителі незвичайних фотографій і екстремальні дайвери.
Наступною локацією, яку варто відвідати це — Національний парк «Ваді-Ель-Гімалія», також відомий як «Долина верблюдів». Любителі дикої природи не залишаться байдужі після відвідування парку. Долина верблюдів здивує Вас прекрасним видом на річку Ель Гімалія, яка протікає через весь парк. Також тут знаходиться гора Габель Хаматов, висота якої близько 2000 м., У підніжжя якої можна зустріти гірських козлів і газелей. Крім природних атракцій, в парку є рукотворні пам’ятки, а саме смарагдові копальні та скельний храм.
Підводячи підсумки, можна сказати, що курорту Марса-Алам є що показати і запропонувати туристу. Неспроста, з кожним роком курорт виходить на новий рівень і стає більш популярним на туристичній арені.

Щоб забронювати тур в даному регіоні переходьте за посиланням: https://moreturov.kiev.ua/search/#!f=1&i=1247&c=2021-03-01&v=2021-03-15&l=10&p=2&g=1&d=1544&o=ob%2Cbb%2Chb%2Cfb&st=1%2C2%2C3%2C4%2C5&pf=500&pt=100000&rt=0%2C10&th=&e=&r=air&ex=1&page=form

    тур
    Взрослые
    и дети
    и

    Возраст детей