ТОП 10 фактів про Каппадокію

Cappadocia

❓Якщо ви хочете здивувати свою другу половинку, запросіть її в Каппадокії, немає, просто подаруйте їй, вона буде щаслива❗

💥Памятайте, що Каппадокія – це не тільки повітряні кулі, хоча безсумнівно політ – одна з найбільш яскравих емоцій в подорож, яку я запам’ятаю на все життя!

💥Каппадокія- це ще й давня історія, інопланетні ландшафти, піші маршрути, підземні старовинні міста, сотні найкрасивіших локацій для естетичного задоволення і фото.

😍Ми підготували для вас ТОП 10 Фактів про Каппадокії:

✔ Каппадокию називає одним з найкрасивіших місць не тільки Туреччини, але і планети. Тому нічого дивного в тому, що тут багато туристів в будь-який час року, немає.
✔ Каппадокія це ще й центр винного туризму в Туреччині. Справа в тому, що саме тут роблять найсмачніші вина Анатолії.

✔ Підземні міста існували в Каппадокії з найдавніших часів. Наприклад, про них писав мандрівник Пол Лукас, який відвідав Каппадокію в 19 столітті. Підземні міста існують в Каппадокії з 4 століття до нашої ери.
✔ Каппадокія, до слова, це не місто, а регіон. І тут знаходиться аж 5 міст. Стамбул, Ніде, Кайсері, Стамбул і Киршехір. Це центр провінції Анатолія.
✔ Найбільш популярними туристичними пам’ятками є підземні міста Деринкую і Каймакли.
✔ На території Каппадокії зняли більше 900 фільмів, серіалів і документальних картин.
✔ Тут величезна кількість скельних церков. Близько 600. Дехто ставиться до Середнім Століть, інші до ще більш раннього періоду.
✔ Саме слово Каппадокія прийшло з перської мови. Утворено від слова Katpa Tuka і означає “Країна Прекрасних Коней”.
✔ Каппадокія входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з 1985 року.
✔ Одна із знакових пам’яток Каппадокії це повітряні кулі. Саме їх ми бачимо на більшості рекламних проспектів. І якщо ви підете в Каппадокії, то обов’язково катайтеся на одному з таких. З висоти відкриваються неймовірні види на місцевіст

    тур
    Взрослые
    и дети
    и

    Возраст детей