Квитки на Автобус Одеса-Стамбул-Анталія-Одеса

Автобусні перевезення

з України  в Стамбул

  з туроператором MT-PREMIUM

Ми запускаємо прямі перевезення з Одеси в Стамбул та Анталію

Замовлення квитків на автобус

Оберіть дати поїздки


Загальна вартість квитків: ВІД грн.

Найкращий спосіб доїхати в Стамбул Для Вашого комфорту – купуйте квитки онлайн заздалегідь

Дізнатися деталі!

.

Замовте зворотній дзвінок

Ми зв’яжемося і розкажемо деталі

Часті питання

Для поїздки вам потрібен біометричний паспорт. Обов’язково перевірте термін дії! (для виїзду мінімальний термін дії не менше 94 днів з дня виїзду з Стамбулу) Подорожуємо без тестів і COVID-сертификатів;
Оформити квитки можна на нашому сайті, оберіть дати і натисніть кнопку записатися. Або залиште ваш номер телефону, менеджер з вами зв’яжеться.
Дітям від 16 років – дозволений виїзд по біометричному паспорту без супроводу дорослих. Дітям до 16 років – додатково  підготувати нотаріально завірений дозвіл на вивезення закордон дитини одного з батьків або обох батьків, якщо дитина їде з родичами.
Якщо турист відмовляється більше, ніж за 25 днів до початку виїзду – утримання 10 євро Відмова від 25-15 днів – утримання 50% від вартості квитка. Від 15-1 днів –100 % від вартості  квитка.

КВИТКИ НА АВТОБУС ОДЕСА-СТАМБУЛ

Copy of Таблица с ценой (Одесса-Стамбул) укр

Вартість проїзду: Одеса-Стамбулвід 3500 грн
Вартість про0зду Одеса-Анталіявід 3800 грн.
Час в дорозі: орієнтовно 19-23 години

Що входить у вартість квитка з Одеси в СТАМБУЛ:

• проїзд • страхування пасажирів Умови повернення грошей за квитки:
за 20 днів до виїзду
100% вартості
за 14 днів до виїзду
50% вартості
менше 14 днів
вартість не повертається

Автобус Одеса-Стамбул 2022

Плануєте подорож до Туреччини? Туристична компанія “МТ-Premium” ваш надійний помічник з організації довготривалих поїздок. Купити недорого квиток на автобусний рейс Одеса-Стамбул ви можете у нас. Ми дбаємо про комфорт та безпеку наших туристів, тому обираємо лише надійних перевізників. Поїздка з Одеси до Стамбулу здійснюється комфортабельними автобусами, які оснащені всім необхідним: кондиціонером з регулюванням температури, туалетом, Інтернетом, медіа-девайсами. Також, якщо маєте бажання, можете відпочити, розклавши сидіння, в автобусі достатньо місця для ніг. Пам’ятайте, що успішна подорож починається саме з бронювання квитків. Замовивши автобусні квитки Одеса-Стамбул на нашому сайті, ви отримуєте повний спектр послуг від професіональної команди турагентів. Ми не тільки проконсультуємо вас, а ще станемо вашим путівником протягом всієї поїздки. Ми гарантуємо вам безпеку та підтримку 24/7. Ви можете замовити квитки на автобус Одеса-Стамбул онлайн. Обирайте необхідну дату і місто – про все інше турбуємось ми!        

Збережіть наші контакти, щоб бути в курсі всіх акцій та ексклюзивних пропозицій

Підпишіться на наші соціальні мережі